Gönüllü Arıyoruz

Gönüllü Arıyoruz

HABER TARİHİ: 10 Haziran 2019
1719 Kişi okudu

Gönüllülük nedir?

Hiçbir menfaat ve karşılık gözetmeksizin, sadece finansal ve fiziksel değil, aynı zamanda bilgi, beceri ve kabiliyetlerinin tümünün seferber edilmesine gönüllülük denir.

Bizim için gönüllü; içinde yaşadığımız topluma katkıda bulunabilmek için hiçbir etnik unsur ayrımı yapmadan ya da hiçbir ideolojiyi kayırmadan bilgisini, becerisini, zamanını ve emeğini iyiliğe dönüştürmek isteyen, her tür insani birikime ve sorumluluk bilincine sahip herkestir.

Ne Tür Katkılar Sağlayabilrsiniz?

HEYAD(Hasta ve Engelliler İle Yakınları Hakları  Derneği) olarak yıl içerisinde birçok etkinlik yapmaktayız. Bu etkinliklerimizde farklı noktalarda yer alabilir, gönüllü olarak katkıda bulunabilirsiniz.

Herkes zamanı çerçevesinde gönüllü olarak çalışmalara katılabilir. Gönüllülük her zaman ofis çalışması demek değildir. Saha çalışmaları, diyalog, ziyaretler ve fikir alışverişi gibi çok sayıda gönüllülük yapabileceğiniz alanlar mevcuttur.

Etkinliklerimizde bize eşlik edebilirsiniz.

Gittiğimiz eğitim kuruluşlarında sahada Hasta,Engelliler ile Yakınlarına onların ihtiyaçlarına göre çözümler üretebilirsiniz.

Faaliyetlerimizin belirlenmesine ve organize edilmesine destek olabilir, fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Mesleki birikimlerinizden çocuklarımızın yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlantıda olduğunuz firmalarla iş birliği yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Siz de HEYAD(Hasta ve Engelliler İle Yakınları Hakları Derneği) ne destek olun, birlikte daha faydalı ve daha büyük işler başaralım.

HEYAD SİZSİNİZ.

 ÜYE GİRİŞİGoogle Analytics Kodunu buraya koyun